0551 231 83 55
Anadolu Yakasında su kaçağı tespiti yapan firma bilgilerini bu yazımızda paylaşacağız. Çözüm Merkezi Anadolu Yakası için kurduğu ekipleri ile hızlı ve doğru çözümler üretmek için servisler vermektedir. İstanbul büyük olduğu için Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası bu yakada kurulmuş ve Çözüm Merkezine bağlıdır.

Yapılan kontrollerde temiz su tesisatı , pis su tesisatı ve izolasyon kaçakları kontrol edilmektedir. Profesyonel cihazlara sahip olan firma sizlere garanti ve memnuniyeti sunmaktadır. Bir alt katı rahatsız eden su damlacıkları doğrudan sizi de rahatsız etmektedir. Sonuç olarak evin komple kırılmasını kimse istemez kamera sistemi her tesisatçı da bulunmaz çünkü hem pahalı bir sistemdir hemde kullanımını ancak eğitilmiş kişilerce yapılıyor yani tek başına cihaz bir işe yaramıyor. Cihaz burada yardımcı elemandır , yurt dışında kullanılan tespit cihazlarını İstanbul Anadolu Yakası için servise sunan firma yaptığı su kaçağı tespiti işlerinde başarılar elde etmektedir.

ANADOLU YAKASI SU KAÇAĞI TESPİTİ

Anadolu Yakasının tüm ilçelerini kapsayacak şekilde servis veren şirket kırmadan bulma cihazlarının en iyisine sahiptir. Tespit yaptırmadan önce yapmanız gerekenler Alt komşuya damlıyorsa evde olması şarttır , kombi su kaybı yaşıyorsanız önceden belirtmeniz çok daha faydalı olacaktır. Kendi evinizde yer yer bir metreyi aşmayacak şekilde küflenme var ise kombi su kaybını mutlaka kontrol ediniz. İstanbul Anadolu Yakası servisi yukarıda iletişim numarası verilen sabit hattır. Her hangi bir soru ve sorun durumunda ücretsiz bilgi sahip olabilirsiniz. Piyasada işini en kaliteli yapan tesisat firması olarak su kaçağını özel kamera sistemleri ile hasarsız bulmaktayız.

Bir tespiti ücreti değil etkin cihaz kullanımı yapan kurumsal firmalar belirler , bazı şahıslar ( firma bile olmayan ) bir site yayınlayarak su kaçağını bulduğunu söylerler hemde cihazla ama ne cihazı olduğunu kendileri dahi bilmezler zaten kamera sistemleri asla yoktur. Bunların cihaz dediği sadece bir su tesisatı test pompasından ve işe yaramayan dinleme cihazlarından ibarettir. Evinize alacağınız kişi tesisat tespiti için mi ya da farklı bir nedenle mi orada , yaptığı işe fatura vermesi gereklidir. Bazı müşterilerimizden aldığımız şikayetlerle bu kısa bilgilendirme yazımı sizinle paylaşmış bulunmaktayım. Lütfen daha sonra sorun yaşamamak için kurumsal bir tespit firması ile çalışınız.

İlçeler

Anadolu Yakası tüm ilçelerini kapsamaktadır tek tek ilçe yazmak yerine genel servis verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu servis Kadıköy ve Tuzla , Kartal arasında kalan tüm semtler için geçerlidir. Bölgeye göre fiyat yoktur yapılan tespit işine göre fiyat veriyoruz. Normal daire ile dublex dairenin fiyatı aynı değildir veya bir iş yerinin tespiti normal bir daire ile aynı değildir. Bu yüzden sitemizde fiyat paylaşmıyoruz firma telefonlarını arayarak ücretsiz olarak su kaçağı tespiti ücretini öğrenebilirsiniz. 

Web Tasarım: Sitenhazir